Τι να προσέξω για τη βάπτιση του παιδιού μου;

Μοιράσου αυτό το θέμα με τους φίλους σου!

Θα γράψεις κι εσύ τη γνώμη σου;

Διαβάζεις τις γνώμες άλλων ανθρώπων στο forum του Click-me.gr.

Όμως, λείπει η δική σου άποψη για το θέμα. Διάβασε τους κανόνες και κάνε εγγραφή.

16/02/2018 09:03 #1 από Ασημίνα-Συντ.
Τι να προσέξω για τη βάπτιση του παιδιού μου; δημιουργήθηκε από Ασημίνα-Συντ.
Καλημέρα!
Καθώς δεν έχουμε ξανακάνει τέτοια εκδήλωση, θέλουμε να μην πιαστούμε αδιάβαστοι και να μπορέσουμε να κάνουμε φανταστική και χωρίς πολλές παραλείψεις αυτή την ξεχωριστή μέρα του παιδιου.
Ποια νομίζετε ότι είναι τα θέματα που πρέπει να προσέξει ένα ζευγάρι στη βάπτιση του παιδιού του;

:zitosygnomi

Μην ξεχνάς, σεβασμό στους άλλους και στους κανόνες του forum!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

18/02/2018 07:46 #2 από Χριστινάκι
Απαντήθηκε από Χριστινάκι στο θέμα Τι να προσέξω για τη βάπτιση του παιδιού μου;
κατά τη γνώμη μου το πιο σημαντικό είναι να κανεις τα βαφτισια μέρα μεσημέρι, ώστε το παιδι΄-αν κοιμηθεί για μεσημερι- να αντέξει και στο γλέντι που συνηθως ακουλουθεί μετά. Αν το κανεις βραδυ το παιδι κουραζεται και δεν αντεχει ουτε 3 ωρες

24/02/2018 09:44 #3 από ritsa83
Να προσέξετε πολύ τις φωτογραφίες. Είναι αυτές που μένουν στην τελική! Καλός φωτογράφος, που να έχετε δει τη δουλειά του σε άλμπουμ, να προσέξετε όσο το παιδί δε νυστάζει να βγάλετε τις φωτο μόνο του, με τη μαμά, με το μπαμπά, με τους 2 γονείς μαζί, με όλη την οικογένεια! Επίσης φωτό με τον παππού και τη γιαγιά, που πήρε το όνομα, οπωσδήποτε (αν κρατάτε την παράδοση!)

Συντονιστές: Ασημίνα-Συντ.